Táto stránka používa súbory cookies. Kliknutím na „Prijať “ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke. Ochrana osobných údajov.

Grand Oak Partnerom EBF 2024

Aj tento rok sme partnerom festivalu digitalizácie nákupu verejné obstarávanie EBF 2024, na ktorom budeme mať vlastný Grand stage a okrem iného účastníkom konferencie dávame tieto 3 rady:

1. Business argumenty pri EÚ korekciách neplatia. Poskytnite argumentáciu s prihliadnutím na pravidlá a procesné hranice toho, kto korekciu posudzuje.

2. Nerecyklujte zmluvy. Argument „veď to zatiaľ nikto nenapadol“ nepreukazuje, že zmluva je kvalitná. S obstarávaním žijete pár mesiacov, so zmluvou budete žiť pár rokov. Zamysleli ste sa nad časovou osou plnenia, zmenou zmluvy, dôvodmi na ukončenie zmluvy, či zmluvnými sankciami? Dobrá zmluva znižuje riziko, že obstaráte špekulanta.

3. O obsahu zmluvy sa dá vyjednávať. Verejné obstarávanie je vyjednávací proces s osobitými pravidlami. Používajte zákonné nástroje na dosiahnutie vyváženej zmluvy.

info@grandoaklaw.com